Piknik wojskowy w Raszynie

Piknik

Z okazji Święta Wojska Polskiego na piknik w Raszynie zaprasza minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak. Będzie pokaz ciężkiego sprzętu, tradycyjna grochówka i wiele innych atrakcji.

Święto Wojska Polskiego przypada w czwartek, 15 sierpnia. Główne państwowe obchody, łącznie ze spektakularną defiladą wojskową w tym roku ne odbędą się w Warszawie, a w Katowicach. Nie oznacza to jednak, że w naszym regionie zabraknie wydarzeń związanych z tym świętem.

W sobotę, 17 sierpnia, w nieco bardziej nieformalnej i rodzinnej atmosferze piknik wojskowy zaplanowano w Raszynie. Od godz. 10.00 w raszyńskim parku będzie można oglądać sprzęt militarny, w tym m.in. czołg Leopard, transporter opancerzony Rosomak i narzędzia saperskie. W ramach kampanii „Zostań żołnierzem Rzeczypospolitej” z gośćmi pikniku porozmawiają żołnierze. Nie zabraknie oczywiście wojskowej grochówki. Uroczystą przysięgę złożą absolwenci certyfikowanych wojskowych klas mundurowych.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “Piknik wojskowy w Raszynie”

  1. Daro pisze:

    PiS do gazu i to juz !!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły