Piknik Sąsiedzki w Granicy

Granica / Piknik

Koła Gospodyń z Nowej Wsi i Granicy zapraszają wszystkich sąsiadów na piknik. Impreza już w niedzielę na granickiej polance przy ul. Poprzecznej.

Zamiast w upalne dni chować się w domu warto wybrać się na łono natury. Bo nie ma nic lepszego niż piknik na łonie natury z najbliższymi sąsiadami. Właśnie taki pomysł na spędzenie weekendu podsuwają gospodynie z Nowej Wsi i Granicy.

Już w niedzielę od godz. 14.00 do godz. 17.00 na granickiej polance przy ul. Poprzecznej odbędzie się Piknik Sąsiedzki. – Będą nasze specjały, czyli słodycze zdrowe bezcukrowe, ciasta, lemoniada, owoce – zaznaczają organizatorki.

W programie gry i zabawy na łonie natury. Każdy znajdzie coś dla siebie. Będą gry planszowe , zabawy rodzinne, badminton, gry i zabawy plenerowe oraz warsztaty plastyczne. Nie zabraknie również rozgrywek tenisowych i gości z klubu Matchpoint. Natomiast na najmłodszych w kąciku dla dzieci będą czekać bajkostwory i kolcki.

– Zapraszamy z kocami i koszykami piknikowymi. Warto zabrać krem z filtrem, spray na komary i nakrycia głowy dla dzieci – podkreślają organizatorki pikniku.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.