Piknik i turniej tenisowy w Pęcicach

Impreza

W najbliższą sobotę w Pęcicach odbędzie się dziecięcy turniej tenisowy o puchar wójta Michałowic. W programie także piknik rodzinny i atrakcje z okazji Dnia Dziecka.

To kolejna już edycja imprezy, która przyciąga całe rodziny. Tak jak rok temu spotkamy się na korcie tenisowym Machpoint Bavi w Pęcicach (teren Przedszkola Uczy i Bavi, ul. Pęcicka 10), gdzie o godz. 12.00 rozpocznie się otwarty turniej tenisowy dla dzieci z gminy Michałowice i okolic (rocznik 2011 i młodsze). Młodzi zawodnicy powalczą o puchar wójta.

Po zakończeniu turnieju za rakiety i piłki mogą chwycić całe rodziny. Specjalny trening dla rodziców z dziećmi poprowadzi trener. W programie także zabawy terenowe, ognisko, pokazowe zajęcia z piłki nożnej prowadzone przez trenerów Znicza Pruszków. Nie zabraknie oczywiście niespodzianek z okazji Dnia Dziecka.

Przewidywane zakończenie imprezy około godz. 16.00. Do zobaczenia w sobotę!

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.