Piknik dla Jasia już w najbliższą niedzielę!

Brwinów

Już 23 czerwca w Brwinowie odbędzie się piknik charytatywny dla Jasia. Chłopiec cierpi na rzadką, na ten moment nieuleczalną, chorobę.

Jaś ma niewiele ponad rok, ale już musi wykazać się niezwykłą odwagą i cierpliwością. Chłopiec cierpi na encefalopatię padaczkową uwarunkowaną genetycznie. To rzadka choroba, na którą dzisiaj nie ma leku, ale potrzebna jest dobra rehabilitacja.

W takich przypadkach największą przeszkodą są pieniądze. Dlatego też TAKA Fundacja organizuje Piknik Charytatywny. 23 czerwca na terenie u zbiegu ul. Piłsudskiego i Przejazd w Brwinowie od 10.00 do 22.00 czeka na Was moc atrakcji.

W programie koncerty (InVox, Orkiestra Dęta „Pruszkowianka”, D-Bomb), , występ magika, część sportowa, drużyny rekonstrukcji historycznych, pokazy taneczne, malowanie buzi metodą airbrush, stoiska Kół Gospodyń Wiejskich, animacje dla dzieci, tor z modelami aut sterowanych, kino 9D VR i wiele innych. Odbędą się także licytacje, a dochód z nich zostanie przekazany na leczenie i rehabilitację Jasia.

Przez cały czas można także wpłacać pieniądze poprzez zbiórkę na portalu Siępomaga.pl.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.