Piknik charytatywny dla Kacpra Pacaka!

Pruszków

Jutro, w piątek odbędzie się piknik charytatywny w Szkole Podstawowej nr 3 w Pruszkowie. Dochód z akcji zostanie przekazany na leczenie 24-letniego Kacpra Pacaka, który zmaga się z nowotworem złośliwym...

Kacper Pacak to 24-letni mieszkaniec Pruszkowa. Jego historię wcześniej opisywaliśmy na łamach WPR24.pl. Przypomnijmy, że zmaga się on z nowotworem, chłoniakiem złośliwym. Walka o zdrowie jest niestety nierówna. Kacper przeszedł odpowiednie leczenie. Lekarze wykonali przeszczep. Niestety chłoniak nie dał o sobie zapomnieć. Nastąpiła reemisja choroby. – Znów jestem w szpitalu, czekam na przeszczep komórek macierzystych. Lekarze nie dają mi stuprocentowej pewności, że przeszczep się powiedzie. A ja chcę żyć! – podkreśla Kacper.

Sposobem na jego uratowanie jest kosztowna metoda leczenia o tajemniczej nazwie CAR-T Cell. Niestety kosztowna… Dlatego potrzebna jest pomoc ludzi o dobrych sercach. Już w ten piątek odbędzie się piknik charytatywny w Szkole Podstawowej nr 3 w Pruszkowie przy al. Wojska Polskiego 34. W programie wiele atrakcji: turniej piłki nożnej, loteria fantowa, malowanie twarzy, bańki mydlane, słodka kawiarenka i ciepłe posiłki (grochówka, grill), licytacje, występy artystyczne. Start imprezy o godzinie 16.00!

Cały czas możecie pomagać Kacprowi wpłacając dobrowolne darowizny na konto fundacji Siepomaga.pl. Wystarczy, że wejdziecie tutaj.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 7

7 odpowiedzi na “Piknik charytatywny dla Kacpra Pacaka!”

 1. Paweł pisze:

  Co to się porobiło. Taki młody i już ma raka? Kiedyś na raka tylko starzy chorowali. To pewnie skutek zatrucia środowiska, chemicznej żywności i trujących szczepionek z rtęcią i aluminium których dzieciom do 2 lat podają ze 20. Taka to tfu nowoczesność.

  • Don popinio pisze:

   Chyba za dużo tej rtęci przyjąłes za dzieciaka skoro takie bzdury mówisz

   • Paweł pisze:

    Sprawdź sobie jak wygląda liczba przypadków autyzmu w USA. W latach 80-ych 1 na 5000 dzieci. Dzisiaj 1 na 50 dzieci. W tym czasie liczba szczepień wzrosła ze 3 razy. Przypadek? Rusz kora mózgową.

    • Autochton pisze:

     Autyzm 1 na 50? Fantazja cię ponosi! Sprawdź sobie ilość zgonów dzieci z powodów chorób wieku dziecięcego przed wprowadzeniem szczepień i po. Reszta to twoje fantazje oparte na spiskowej teorii świata:)

  • Lilia pisze:

   Nie tylko starsi kiedyś chorowali. Skąd takie pierdoły wymyśliłeś?

 2. Autochton pisze:

  Najważniejsze, że budżet jest bez deficytu… To naprawdę skandal, że młodego człowieka można uratować, ale państwo na to „nie ma” pieniędzy…

 3. nfz pisze:

  Zaproście ministra zdrowia na piknik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły