Pieśni i poezja żydowska w Salonie Poezji K40

Pruszków

Przed nami kolejne spotkanie z poezją. Tym razem będą to utwory związane z twórczością żydowską.

19 listopada o godz. 12.00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Pruszkowie odbędzie się kolejne spotkanie w Salonie Poezji K40. Upłynie ono pod nazwą „Miasteczko Bełz – pieśni i poezja żydowska”.

W programie znalazło się wykonanie tytułowego szlagieru, a także innych utworów. Dzięki nim widzowie przeniosą się w świat nostalgicznej, ale nie pozbawionej humoru, kultury żydowskiej. Na scenie pojawi się Krystyna Tkacz i Dariusz Wnuk. Towarzyszyć im śpiewem będzie Karolina Skrzyńska, a grą na fortepianie – Marcin Mazurek.

Bezpłatne wejściówki do odebrania w Młodzieżowym Domu Kultury przy ul. Kościuszki 41 w Pruszkowie. Na wydarzenie zaprasza Zarząd i Rada Powiatu Pruszkowskiego, Dyrektor MDK oraz Stowarzyszenie K40 / Oficyna K40.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Pieśni i poezja żydowska w Salonie Poezji K40”

  1. Czeri pisze:

    Historią leczymy rany lecz blizny pozostaną a krwią przelane pokolenia,
    Wojny które zła ani dobra wszelkiego nie znają to zgliszcza utraconych miejsc i ludzi chcących walczyć o dobro i stan pokoju której cenny nie znają.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły