Pierwszy seans Kina Letniego już w tę sobotę!

Pruszków

Szykuje się wielka gratka dla miłośników dobrego kina. 30 czerwca wystartuje Pruszkowskie Kino Letnie, na ekranie zobaczycie wielokrotnie nagrodzony film „La La Land”.

Na wstępie przypominamy, że tegoroczne projekcje odbędą się w Parku Kościuszki. W tej malowniczej scenerii będziecie mogli oglądać filmowe hity na dużym pneumatycznym ekranie – wymiary 14 m x 8 m. W czerwcu i lipcu seanse pod chmurką będą odbywać się o godz. 21.30.

W najbliższą sobotę startujemy z filmem „La La Land”, który zdobył 43 nagrody i 46 nominacji. Opowiada on o historii Sebastiana (Ryan Gosling), jazzowego pianisty oraz młodej aktorce o imieniu Mia. Mężczyzna zakochuje się w niej i jak się okazuje ze wzajemnością. Miłość daje im siłę. Razem zaczynają wreszcie robić to, co kochają. Ale kiedy ich kariery rozwijają się, brakuje czasu dla ich związku i sił dla siebie nawzajem. Pytanie czy uda się ocalić to uczucie, a przy tym nie zrezygnować z marzeń? Tego dowiecie się podczas seansu Pruszkowskiego Kina Letniego.

Na filmowe wieczory w letniej atmosferze zapraszają Prezydent Pruszkowa Jan Starzyński oraz Grupa Wpr Media. Sponsor główny: Atrium Reduta, Partnerzy: UTH, Factory, Akademia Sztuki Piękna, Zapieksy Pruszkowskie, Galeria Style. Patroni medialni: Gazeta WPR, WPR24.PL, Tel-Kab.

Start: 30 czerwca, godz. 21.30.
Miejsce: Park Kościuszki w Pruszkowie.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Najczęściej komentowane