Pierwsze wejściówki rozdane!

Pruszków

Kabaret Paranienormalni dotrze do Pruszkowa ze swoim programem „Pierwiastek z trzech”. Dla naszych przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania było jedno podwójne zaproszenie na występ grupy. Bilety trafią do Jakuba Strzeleckiego. Ale to nie koniec! Bacznie obserwujcie WPR24.pl i wypatrujcie kolejnych konkursów.

19 marca o godz. 16.00 pruszkowska hala Znicz będzie wypełniona dobrym humorem. O uśmiech na twarzach widzów zadba popularny i lubiany kabaret Paranienormalni. Igor Kwiatkowski, Rafał Kadłucki, Robert Motyka i Michał Paszczyk stanowią zgrany i dobrze rozumiejący się team. Ich twórczość bawi całą Polskę, a historie tworzonych przez nich bohaterów zapadają w pamięci widzów.

Kultowa Mariolka powala szczerością i nieprzewidywalnością. „Ja w brecht, Gabryśka w brecht i się brechtamy, no nie?”, „No Gabryśka! Ty i te twoje pomysły… No co??!! Tak jak mi z tym Calgonem poradziłaś! No co??!! Nie dość, że kamienia nie usuwa, to jeszcze wiesz, jaką zgagę miałam??!!” czy „Wiecie co? Ostatnio jak uciekałam przed psami, to tak spieprzałam, że mi fotoradar zdjęcie zrobił!” – to tylko niektóre z tekstów rozgadanej blondynki. Równie ciekawymi postaciami są bokser Jacek Balcerzak oraz posiadający długie i wystające zęby Kryspin.

Dla naszych czytelników mamy niespodziankę w postaci wejściówek na występ kabaretu Paranienormalni. Laureatem pierwszego konkursu został Jakub Strzelecki. Obserwujcie bacznie WPR24.pl. Niebawem kolejne konkursy!

Bilety w cenie 65–90 zł do kupienia na stronach: biletynakabarety.pl oraz kabaretowebilety.pl

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.