Piastowska Parada Radiowozów – przyjadą stare i nowe pojazdy

Piastów

18 maja, w noc muzeów, odbędzie się Piastowska Parada Radiowozów i pojazdów specjalnych. Będzie co podziwiać!

To pierwsze takie wydarzenie i to nie tylko w bliższej okolicy. Ci nieco starsi będą mogli powspominać dawne lata, a młodsi poczują na własne skórze klimat PRL-u. Pamiętacie serial „07 zgłoś się” i porucznika Borewicza? Podczas parady pojawią się również radiowozy, którymi poruszali się wtedy milicjanci.

Impreza rozpocznie się o godzinie 17.00 na Targowisku Miejskim w Piastowie (Al. Krakowska róg Lwowskiej), a zakończy wielką paradą ulicami Piastowa o godzinie 21.00. Na wszystkich uczestników czekać będą liczne atrakcje: konkursy z nagrodami, przejażdżki starymi radiowozami, pokazy specjalne.

– Duchy dawnej motoryzacji ożyją, by raz jeszcze przejechać ulicami Piastowa. Radiowozy, karetki, wozy strażackie i inne pojazdy specjalne rozświetlą miasto błyskami kogutów, wypełnią dźwiękiem syren… – zapowiadają organizatorzy z Muzeum Motoryzacji i Techniki w Piastowie.

Podczas wydarzenia odbędzie się konkurs elegancji dla najciekawszego pojazdu specjalnego i jego załogi. Zwycięzca zostanie wyłoniony drogą głosowania przez mieszkańców Piastowa i pozostałych gości Parady.

Wstęp wolny!

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Piastowska Parada Radiowozów – przyjadą stare i nowe pojazdy”

  1. Czarny.Pas pisze:

    Słyszałem że szeryf Steven Seagal do nas wpadnie ale będzie jatka

  2. ZZ pisze:

    A będzie Sławomir?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły

Najczęściej komentowane

Grill gazowy