Piasek, Kwiatkowski i Wilki gwiazdami tegorocznych imprez w Grodzisku

Grodzisk Maz.

Wilki z Robertem Gawlińskim w sierpniu, Piasek i Dawid Kwiatkowski we wrześniu. Znamy największe gwiazdy tegorocznych imprez w Grodzisku Mazowieckim.

Choć do rozpoczęcia sezonu koncertów „pod chmurką” pozostało jeszcze kilka miesięcy, to w Grodzisku trwają już przygotowania do największych miejskich imprez. Wiadomo też, czyj występ będzie „gwoździem programu” tegorocznego Dnia Grodziska. Młodszą część publiczności porwie Dawid Kwiatkowski, tych nieco starszych Andrzej „Piasek” Piaseczny. – Jeśli chodzi o klucz, jakim się posługiwaliśmy w tworzeniu tej oferty, to po pierwsze staramy się zapraszać artystów, których wcześniej u nas nie było. Z Dawidem Kwiatkowskim jest dodatkowo tak, że o występ tego piosenkarza w mailach prosiła żeńska część grodziskiej młodzieży. A my jesteśmy od tego, żeby realizować marzenia i sprawiać przyjemność mieszkańcom – wyjaśnia Paweł Twardoch, dyrektor Centrum Kultury w Grodzisku Mazowieckim.

„Piasek” odwiedzi Grodzisk po raz drugi, ale okazja jest wyjątkowa. – Andrzej Piaseczny w tym roku obchodzi 25-lecie działalności artystycznej. Po raz ostatni był u nas dziewięć lat temu – dodaje Twardoch.

Święto miasta odbędzie się 2 września. Lokalizacja imprezy nie jest jeszcze znana. – Zależy to od wizji włodarzy, a że chcemy nasze imprezy urządzać w różnych punktach, nie tylko w jednym, to nie ma jeszcze decyzji w tej sprawie – zaznacza dyrektor grodziskiego centrum kultury.

Wcześniej, w sierpniu tego roku do Grodziska przyjedzie legendarna grupa Wilki z Robertem Gawlińskim na czele. – Wilki będą gwiazdą Zlotu Motocyklowego organizowanego przez klub White Arrows. Koncert zaplanowano 19 sierpnia – mówi Paweł Twardoch.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.