Perfect zagra w Michałowicach

Michałowice

Sezon imprez pod chmurką wystartował. Okoliczne miasta i gminy prezentują artystów, jakich będzie można zobaczyć na lokalnych imprezach. Gmina Michałowice właśnie zdradziła kto wystąpi na scenie w trakcie Dni Gminy. Będzie to legendarna grupa Perfect.

Zespołu Perfect nie trzeba chyba przedstawiać ani starszym, ani młodszym miłośnikom muzyki. Wielu osobom grupa kojarzy się przede wszystkim z niezwykle charakterystycznym głosem Grzegorza Markowskiego. Niewielu wie, że początkowo w zespole w roli wokalistek występowały: Ewa Konarzewska i Barbara Trzetrzelewska, czyli Alibabki. Markowski do zespołu dołączył w 1979 r. i do dziś pełni rolę frontmana Perfectu. Do największych przebojów grupy należą m.in.: „Ale wkoło jest wesoło”, „Chcemy być sobą”, „Nie płacz Ewka” czy legendarna już „Autobiografia”. Obecnie zespół jest w trakcie sesji nagraniowej, więc niewykluczone, że w Michałowicach oprócz znanych utworów usłyszymy również nowości.

Występ Perfektu to jednak nie wszystko. W trakcie Dni Gminy Michałowice, które odbędą się 12 czerwca na placu przy ul. ks. Jerzego Popiełuszki powstanie… strefa kibica. Tego dnia bowiem reprezentacja Polski w piłce nożnej zmierzy się z Irlandią Północną w trakcie Mistrzostw Europy Euro 2016. W strefie nie zabraknie atrakcji dla małych i dużych fanów futbolu oraz transmisji meczu na telebimie.

To tylko niektóre punkty Dni Gminy Michałowice. Niebawem michałowicki urząd zdradzi więcej szczegółów na temat imprezy.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

jacuzzi ogrodowe