Pełen humoru seans za nami

Pruszków

Żarty, ironiczne docinki i niesamowici aktorzy – to wszystko czekało na widzów Pruszkowskiego Kina Letniego. Na przedostatnim seansie PKL nie zabrakło miłośników dobrych komedii.

Deszczowe popołudnie nie przeszkodziło widzom Pruszkowskiego Kina Letniego. Tuż przed startem sobotniego seansu niebo nad Pruszkowem wypogodziło się, zaś mieszkańcy licznie przybyli  na projekcję. I nie pożałowali. Tym razem dla widzów przygotowaliśmy świetną komedię: „Co ty wiesz o swoim dziadku?”. Nie brakowało zabawnych scen, śmiesznych wpadek i ironicznych docinek.

Robert De Niro grający tytułowego dziadka uparł się by jego nudny wnuk Jason (Zac Efron) poznał  uroki życia. Dziadek, który kiedyś był wojskowym wie doskonale co to dobra i szalona zabawa. W przeciwieństwie do poukładanego i grzecznego wnuka. Czy dziadkowi udało się zdeprawować wnuka? Przekonali się o tym ci, którzy w sobotni wieczór odwiedzili Park Potulickich.

Pamiętajcie w sobotę kolejny i ostatni już w tym roku pokaz Pruszkowskiego Kina Letniego.

Na filmowe wieczory w letniej atmosferze zapraszają Prezydent Pruszkowa Jan Starzyński oraz Grupa Wpr Media. Partnerami projektu są: Auto Service Zalewscy, Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej, E. Leclerc, Factory, Galeria Style, Akademia Sztuki Piękna, BGŻ BNP PARIBAS. Patroni medialni: Gazeta WPR, WPR24.PL, Tel-Kab.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.