„Pechowi szczęściarze” w Kinie Letnim w Raszynie

Raszyn

Seans pod chmurką na pożegnanie lata? Koniecznie wybierzcie się do Raszyna już 28 sierpnia. Na ekranie zobaczymy film „Pechowi szczęściarze”.

Kilkoro przyjaciół z małego miasteczka postanowiło zmienić swoje życie na lepsze i założyć własną firmę. Jednak nie minęło i dnia jak bank, któremu powierzyli swoje wszelkie oszczędności, padł. Przyjaciele, którzy w ciągu paru chwil znaleźli się przy rozbitym korycie, są gotowi pogrążyć się w rozpaczy. Wkrótce dowiadują się, że za ich nieszczęście odpowiedzialny jest nie tylko krach finansowy, ale również ludzka nieuczciwość. Na dzień przed katastrofą ulokowany przez nich kapitał został zawłaszczony przez podstępnego prawnika w drodze realizacji przestępczej zmowy z kierownikiem banku. Bohaterowie mają teraz tylko jedno wyjście – aby zwrócić to, co do nich należy – trzeba okraść rabusia…

Start: 28 sierpnia (piątek) godz. 20:30
Miejsc: Park w Raszynie, wejście od ul. Wybickiego.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.