Październik w Pruszkowie należy do seniorów!

Pruszków

20 października to Europejski Dzień Seniora. Pruszków nie ogranicza się do jednego dnia – tutaj seniorzy świętują cały miesiąc podczas Miesiąca Aktywnego Seniora.

Seniorzy Pruszkowie to dość zintegrowana i przyjazna grupa. W czwartek, 21 października, w sali widowiskowej Centrum Kultury i Sportu odbyło się wyjątkowe spotkanie. Była to jubileuszowa X Gala Pruszkowskiego Miesiąca Aktywnego Seniora. Wieczór uświetniła gwiazda operetki – Grażyna Brodzińska z zespołem. Na scenie nie mogło zabraknąć bohaterów wieczoru. Swój program artystyczny zaprezentowali pruszkowscy seniorzy.

Patronat nad Miesiącem Aktywnego Seniora objął Prezydent Pruszkowa Paweł Makuch. Razem ze swoim zastępcą – Konradem Sipierą – wzięli udział w uroczystościach.

Obchodzimy dziś Europejski Dzień Seniora! Wszystkim seniorom składam najserdeczniejsze życzenia – zdrowia, uśmiechu, satysfakcji i nieustającej energii! – pisze Konrad Sipiera na swoim facebookowym profilu.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.