Parapetówka Pruszkowskiego Klubu Filmowego

Kino

Pruszkowski Klub Filmowy jest już po przeprowadzce. Zgodnie z tradycją trzeba wyprawić parapetówkę. Ta odbędzie się już 9 czerwca w Centrum Kultury i Sportu.

Stowarzyszenie Forum Pruszków organizator PKF zaprasza wszystkich na parapetówkę. Ta odbędzie się w sali widowiskowej Centrum Kultury i Sportu. – Wstęp na pokaz będzie bezpłatny, jednak ze względu na ograniczoną liczbę miejsc o uczestnictwie decyduje kolejność przybycia – zaznaczają organizatorzy. 

Jak na parapetówkę przystało nie zabraknie też niespodzianek. – Podczas uroczystego przeniesienia Pruszkowskiego Klubu Filmowego z budynku Miejskiego Ośrodka Kultury „Kamyk” do Centrum Kultury i Sportu zaprezentowany zostanie film niemy z 1924 r. pt. „Portier z hotelu Atlantic”. Znakomitym dopełnieniem seansu będzie muzyka na żywo, którą wykona kwartet w składzie: Piotr Rodowicz (kontrabas), Mark Waggoner (gitara), Jacek Prokopowicz (piano), Adam Grzelak (perkusja). Usłyszymy inspirowane jazzem, muzyką kabaretową, kawiarnianą melodie Kurta Weill’a, wybitnego kompozytora tworzącego w tym samym czasie co reżyser filmu – podkreślają organizatorzy.

Parapetówka PKF już 9 czerwca o godz. 17.00 w CKiS. Wstęp na pokaz filmowy jest bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc decyduje kolejność przybycia.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Najchętniej czytane

Pruszków ma nowego prezydenta

Pruszków / Wybory 2024
10475

Pierwsze oficjalne wyniki z Pruszkowa

Pruszków / Wybory 2024
4134

Bąk kontra Makuch

Pruszków / Wybory 2024
3076

Znamy wyniki wyborów w gminach

Pruszków / Wybory 2024
2910

Najczęściej komentowane

Pruszków ma nowego prezydenta

Pruszków / Wybory 2024
60

Bąk kontra Makuch

Pruszków / Wybory 2024
18

Wyborcza dogrywka przed nami

Region / Wybory 2024
10
Grill gazowy