„Pamiętajcie o ogrodach…”. Aukcja dla Domu Artysty Weterana w Skolimowie.

Region

Od 9 lat Bogusława Skwarna, prawnuczka założyciela Domu w Skolimowie, wraz z Agnieszką Dagmarą Michalczyk, twórczynią programu edukacyjno-charytatywnego „Debiutantki”, organizują aukcję na rzecz Domu Artysty. Nie inaczej będzie w tym roku.

Mieszkańcami Domu Artysty Weterana są aktorzy oraz inni artyści scen polskich. Tegoroczna aukcja zyskała tytuł „Pamiętajcie o ogrodach”. A to dlatego, że przez pandemię to właśnie ogród stał się całym światem pensjonariuszy. Ten stan rzeczy może jeszcze potrwać, więc ta przestrzeń może wypełnić ich rzeczywistość na dłużej.

Celem tegorocznej aukcji jest zbiórka pieniędzy na dostosowanie ogrodu do możliwości osób starszych. Wymaga on między innymi budowy podjazdu dla wózków do altany na wzniesieniu.
Na licytację wystawione będą obrazy nawiązujące do tematu przewodniego aukcji i rozmaite przedmioty związane z ogrodem.

Już 4 września w godz. 12.00-16.00 możecie pojawić się w Oranżerii Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie i wesprzeć ten szczytny cel. Przedmioty, które pojawią się na aukcji możecie obejrzeć także na fanpage wydarzenia Młodość i Twórczość dla Doświadczenia.

Zobaczcie, jak wyglądała jedna z poprzednich aukcji

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.