Pablopavo i Ludziki na Letnim Graniu w Milanówku

Milanówek

Milanowskie Letnie Granie powraca po raz trzeci w wielkim stylu. Cztery rewelacyjne koncerty w Parku Zielony Dołek – pierwszy z nich już 2 lipca!

Lato przywitało nas upałami – jest gorąco! A będzie jeszcze goręcej – to za sprawą koncertów Letniego Grania, które rozgrzeją Was do czerwoności. Pierwszy koncert cyklu już 2 lipca o godz. 19.00. Zagra dla Was Pablopavo i Ludziki.

Jeśli lubicie brzmienia łączące blues, reagge, rock, elektronikę i poezję śpiewaną, to koncert idealny dla Was. Paweł Sołtys, czyli Pablopavo, to pisarz, wokalista, autor piosenek i kompozytor. Pierwszy zespół – Sława – założył z kolegami już w 1993 roku. 44-latek może być Wam lepiej znany z zespołu Vavamuffin, gdzie występował jako jeden z trzech wokalistów. Od 2009 r. rozpoczął karierę solową. Od tego czasu, jako Pablopavo i Ludziki, wydał 7 płyt. Najświeższa ukazała się w marcu tego roku.

Nominowany do Fryderyka w 2019 r., laureat Paszportu Polityki w 2014 r. w kategorii „Muzyka popularna”, nominowany do Paszportu w kategorii „Literatura”. Był również nominowany do literackiej Nagrody Nike.

„Najlepszy polski songwriter” – tak nazwał go Grabaż, lider formacji Strachy na Lachy i Pidżamy Porno. Niżej możecie zobaczyć próbkę jego możliwości.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły