Ostrowska rozgrzała publiczność

Pruszków

Deszcz nie oszczędzał tych, którzy udali się na niedzielny festyn na Gąsinie. Ale temperatura widowiska była wysoka za sprawą występu Małgorzaty Ostrowskiej.

Wrześniowa pogoda pozostawia wiele do życzenia. Opady deszczu często krzyżują nasze plany, ale w niedzielę na terenie Szkoły Podstawowej nr 10 przy ul. Pływackiej w Pruszkowie pogoda nie miała szansa. Festyn na Gąsinie przyciągnął żądnych zabawy i dobrej muzyki. Ale wszyscy musieli być wyposażeni w parasole.

Nie da się ukryć, że pogoda miała wpływ na frekwencję. Jednak festyn na Gąsinie cieszył się zainteresowaniem mieszkańców. Wszak „człowiek nie jest z cukru i nie rozpuści się”. Magnesem dla mieszkańców okazały się koncerty, bo na scenie nie zabrakło gwiazd. Przed 17.00 zaprezentował się zespół Imperium, któremu ogromną popularność przyniosła płyta „Żółte tulipany”. Wspaniały głos, niezwykła energia – Małgorzata Ostrowska przez lata zachwyca słuchaczy. Nie inaczej było w Pruszkowie, gdzie była wokalistka zespołu Lombard zaśpiewała swoje największe przeboje.

A Wy jak oceniacie festyn na Gąsinie?

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.