Ostatnia szansa na zakup biletów

Pruszków

Już 13 grudnia na scenie Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie zobaczymy ekipę „Robotrons: Niepokonani Aniołowie Galaktyki”.

Kto z nas nie marzył o locie w kosmos i podboju galaktyki? Kto nie zastanawiał się czy jesteśmy sami we wszechświecie? Kto nie fascynował promami kosmicznymi i podróżami po galaktykach. Teraz każdy będzie mógł wziąć udział w kosmicznej misji i spełnić marzenia. Nie ważne czy masz 5, 12 czy… 40 lat. Tego interaktywnego mega show nie możesz przegapić!

Na scenie pojawią się Robotrons: Niepokonani Aniołowie Galaktyki, czyli mierzący ponad 2,5 metra transformersi! Nie zabraknie projekcji video, pokazów świetlnych i laserowych, rozmaitych efektów dźwiękowych interaktywnych dekoracji i scenariusza, który w misje zaangażuje publiczność! – Chcesz podróżować po galaktyce, stać się członkiem drużyny astronautów i wypełnić niemożliwą do realizacji misję? Zapraszamy na pokład! Przed nami fascynująca wyprawa promem kosmicznym, prowadzonym przez kapitan Alkionę i jej pomocnika androida Williego. Razem zrealizujemy tajną misję, odwiedzimy różne planety i poznamy ich mieszkańców. Dowiemy się, jak zbudowany jest Wszechświat i weźmiemy udział w grach interaktywnych, przy pomocy specjalnej bransoletki, którą otrzyma każde dziecko – zapraszają organizatorzy. – Przekonaj się, jak zaciera się granica między rzeczywistością i fantazją, a Stalowi Transformersi Giganci stają się Twoimi przyjaciółmi! Myśl, decyduj i działaj! Tylko odwaga, poświęcenie i prawdziwa przyjaźń mogą uratować naszą galaktykę przed zagładą! – dodają.

Start: 13 grudnia godz. 18.00
Miejsce: Centrum Kultury i Sportu
Bilety do nabycia i szczegółowe info dostępne tutaj.
Warto się spieszyć wejściówek jest coraz mniej.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.