Ostatnia odsłona Dni Pruszkowa

Pruszków

Przed nami ostatni dzień obchodów święta miasta. Szereg atrakcji i ciekawe koncerty startują już w samo południe.

Atrakcje na mieszkańców będą tu czekać podobnie jak wczoraj już od godziny 12.00. Wśród nich znajdziemy m.in. animacje, warsztaty, konkursy, zabawy i loterie dla dzieci: chusta animacyjna, bańki mydlane, przeciąganie liny, skoki w workach, chodzenie na szczudłach, mega warcaby XXL, dmuchańce, strefa gastronomiczna, strefy seniorów i młodzieży oraz miasteczko rowerowe.

Dziś część artystyczna zacznie się o godz. 16.00 od występu Orkiestry Dętej „Pruszkowianka” pod batutą Adama Malcherka. Godzinę później na scenie pojawią się przedszkolaki i uczniowie z pruszkowskich placówek oświatowych ze specjalnie przygotowanymi r=programami artystycznymi.

O godz. 18.00 na scenie zaprezentuje się  zespół ZTL „Pruszkowiacy”. 30 minut później na scenie pojawi się Waldemar Malicki i Soliści Filharmonii Dowcipu „Naga prawda o klasyce”. Gwiazdą wieczoru będzie Ray Wilson – Genesis Classic.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.