Ostatni weekend z kajakami

Pruszków

Piękne wrześniowe słońce sprzyja aktywności na świeżym powietrzu. Szukającym pomysłu podpowiadamy - ten weekend to ostatnia szansa, aby popływać kajakiem w pruszkowskim Parku Potulickich.

Wypożyczalnia kajaków w Pruszkowie okazała się strzałem w dziesiątkę. To już kolejny rok, w którym pruszkowianie i mieszkańcy okolicznych miejscowości mogą podziwiać Park Potulickich z zupełnie innej perspektywy. W tym roku sezon na kajaki w Pruszkowie wystartował 19 czerwca. I od samego początku cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

Wszystkim, którzy jeszcze nie skorzystali z oferty wypożyczalni lub chcą jeszcze raz przepłynąć się po stawie w zabytkowym, przypominamy, że to może być ostatnia szansa.

Pruszkowskie kajaki są dostępne w sobotę i niedzielę od 9.30 do 18.30. Sprzęt mogą wypożyczyć osoby, które ukończyły 15 lat. Ostateczną decyzję o udostępnieniu kajaków podejmuje obsługa wypożyczalni. Chętni otrzymują również kapoki oraz krótką instrukcję dotyczącą użytkowania kajaka.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.