Ostatni seans w „Kinie na leżakach”

Grodzisk Maz.

To już ostatni seans w tegorocznej edycji „Kina na leżakach”. Wydarzenie zorganizowało Centrum Kultury w Grodzisku Mazowieckim.

Już 21 sierpnia o godz. 21.00 w parku Skarbków będziemy mogli zobaczyć ostatni seans w kinie pod chmurką. Film, jaki przyjdzie nam zobaczyć to zaskakujący i dobry kryminał „Na noże”. W obsadzie same gwiazdy: Daniel Craig, Cris Evans, a także Jamie Lee Curtis. Film był nominowany do Oscara za najlepszy scenariusz.

Tajemnicza fabuła osnuta jest wokół tajemniczej śmierci pisarza kryminalnego Harlana Thrombeya. Detektyw (Daniel Craig) podejrzewa zatem każdego członka rodziny pisarza.

Doskonała gra aktorska w połączeniu z wyśmienitym scenariuszem i świetną reżyserią (Rian Johnson) – to wszystko składa się na dobry film. Kryminał trzyma w napięciu i jest pełny zwrotów akcji; nawiązuje stylem do dzieł Agathy Christie.

Wstęp na wydarzenie jest wolny. Projekcja odbędzie się zgodnie z obowiązującymi normami sanitarnymi w czasie pandemii COVID-19.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Grill gazowy