Ostatni seans Pruszkowskiego Kina Letniego przed nami

Pruszków

W najbliższą sobotę zapraszamy na ostatni w tym sezonie pokaz kinowy w plenerze. Na pożegnanie kolejnego sezonu Pruszkowskiego Kina Letniego przygotowaliśmy dla was film „Sicario”.

Kolejna edycja Pruszkowskiego Kina Letniego dobiega końca. Ostatnia ósma projekcja odbędzie się w sobotę 26 sierpnia o godz. 20.30. Standardowo już czekać będziemy na was w Parku Potulickich w rejonie studni wody oligoceńskiej przy ul. Lipowej. Na widzów czekać będą wygodne krzesełka i leżaki

Na zakończenie wyświetlony zostanie film „Sicario”. Młoda agentka FBI Kate Macer przyłącza się do supertajnej akcji CIA mającej na celu pojmanie szefa wielkiego meksykańskiego kartelu narkotykowego. Macer stopniowo poznaje szczegóły operacji, która często ociera się o granicę prawa i moralności, prowadząc do najgłębszych czeluści przestępczego piekła. Przewodnikiem po jego kolejnych kręgach będzie dla Macer tajemniczy współpracownik CIA o meksykańskim pochodzeniu, zwany „konsultantem”, który jak się okaże ma dla całej akcji kluczowe znaczenie. Jego prawdziwa tożsamość będzie dla Macer największym szokiem.

Na filmowe wieczory w letniej atmosferze zapraszają Prezydent Pruszkowa Jan Starzyński oraz Grupa Wpr Media. Partnerami projektu są: Auto Service Zalewscy, Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej, E. Leclerc, Factory, Galeria Style, Akademia Sztuki Piękna, BGŻ BNP PARIBAS. Patroni medialni: Gazeta WPR, WPR24.PL, Tel-Kab.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.