Osobliwy Dom Pani Peregrine w Pruszkowskim Kinie Letnim

Pruszków

Po tygodniowej przerwie wraca Pruszkowskie Kino Letnie. Tym razem kinomanom zaserwujemy majstersztyk Tima Burtona, czyli „Osobliwy Dom Pani Peregrine”.

Wizjonerski reżyser Tim Burton stworzył niezwykłą, oryginalną i szaloną przygodę w świecie fantasy. Jake, młody chłopiec, podążając za wskazówkami ukochanego dziadka dokonuje wielkiego odkrycia. To nowy niezwykły świat poza czasem i przestrzenią, świat w którym mieszkają dzeci o nadprzyrodzonych zdolnościach i mocach.

Jake poznaje między innymi potrafiącą lewitować Emmę, władającą ogniem Olive, czy niewidzialnego Millarda i pragnie odkryć, jaką osobliwością sam dysponuje. Wkrótce okazuje się, że zbliża się wielkie niebezpieczeństwo – dzieci muszą współdziałać, zebrać wszystkie siły i niesamowite umiejętności, by ochronić swój niezwykły świat. Weź udział w tej wielkiej i  osobliwej  przygodzie!

Pamiętajcie widzimy się już w sobotę 29 lipca o godz. 21.30 w Parku Potulickich. Kino rozstawiamy od strony ul. Lipowej przy studni wody oligoceńskiej! Jak zawsze na widzów czekać będzie 500 krzesełek i gorąca atmosfera. Zabierzcie ze sobą paczkę znajomych oraz dobry humor i przyjdźcie na kino pod gołym niebem.

Na filmowe wieczory w letniej atmosferze zapraszają Prezydent Pruszkowa Jan Starzyński oraz Grupa Wpr Media. Partnerami projektu są: Auto Service Zalewscy, Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej, E. Leclerc, Factory, Galeria Style, Akademia Sztuki Piękna, BGŻ BNP PARIBAS. Patroni medialni: Gazeta WPR, WPR24.PL, Tel-Kab.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.