Osobliwy Dom Pani Peregrine w Kinie Plenerowym w Komorowie

Komorów

Zapraszamy na kolejną odsłonę Kina Plenerowego w gminie Michałowice. Tym razem kinomanom zaserwujemy majstersztyk Tima Burtona, czyli „Osobliwy Dom Pani Peregrine”. Sans odbędzie się w Komorowie.

Wizjonerski reżyser Tim Burton stworzył niezwykłą, oryginalną i szaloną przygodę w świecie fantasy. Jake, młody chłopiec, podążając za wskazówkami ukochanego dziadka dokonuje wielkiego odkrycia. To nowy niezwykły świat poza czasem i przestrzenią, świat w którym mieszkają dzeci o nadprzyrodzonych zdolnościach i mocach.

Jake poznaje między innymi potrafiącą lewitować Emmę, władającą ogniem Olive, czy niewidzialnego Millarda i pragnie odkryć, jaką osobliwością sam dysponuje. Wkrótce okazuje się, że zbliża się wielkie niebezpieczeństwo – dzieci muszą współdziałać, zebrać wszystkie siły i niesamowite umiejętności, by ochronić swój niezwykły świat. Weź udział w tej wielkiej i osobliwej przygodzie!

Pamiętajcie widzimy się już w niedzielę o godz. 20.30 na Placu Paderewskiego w Komorowie! Jak zawsze na widzów czekać będzie 200 leżaków i gorąca atmosfera. Zabierzcie ze sobą paczkę znajomych oraz dobry humor i przyjdźcie na kino pod gołym niebem.

Na filmowe wieczory w letniej atmosferze zapraszają Gmina Michałowice oraz Grupa Wpr Media.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

jacuzzi ogrodowe