Optymizm z każdej strony świata. Wystawa Elżbiety Dzikowskiej w Pruszkowie.

Pruszków

Uśmiech jest tematem fotografii Elżbiety Dzikowskiej, które do 18 listopada będzie można oglądać w Parku Kościuszki w Pruszkowie. Na wystawę zaprasza Prezydent Pruszkowa – Paweł Makuch.

„Uśmiech świata” to tytuł wystawy plenerowej Elżbiety Dzikowskiej – historyczki sztuki, sinolożki, podróżniczki, reżyserki i operatorki filmów dokumentalnych. Autorka wielu książek podróżniczych zrealizowała wraz z Tonym Halikiem ok. 300 filmów dokumentalnych. Współprowadziła też legendarny już program „Pieprz i wanilia”.

Uśmiech to jedna z najcenniejszych i najpiękniejszych rzeczy, jakie możemy w każdej chwili dać drugiemu człowiekowi. Wystawa Dzikowskiej pokazuje, że niezależnie od pochodzenia, kultury czy temperamentu, uśmiech jest wyrazem serdeczności i życzliwości. Stanowi on swoisty „język” międzynarodowy.

Uśmiech zbliża i jednoczy ludzi, czyni nas piękniejszymi, zdrowszymi, optymistyczniej nastawionymi do świata. Nie kosztuje nas nic, a może dać siłę i energię drugiemu człowiekowi. Jest wyrazem życzliwości dla innych – mówi o wystawie Prezydent Miasta Pruszkowa Paweł Makuch.

W dzienną dawkę optymizmu i energii można uzbrajać się codziennie w pruszkowskim Parku Kościuszki. Wystawa umieszczona jest, w postaci wydruków wielkoformatowych, na ogrodzeniu Przedszkola Miejskiego nr 3. Zdjęcia można oglądać do 18 listopada.

A Wy lubicie się uśmiechać?

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Optymizm z każdej strony świata. Wystawa Elżbiety Dzikowskiej w Pruszkowie.”

  1. Smile pisze:

    Piękna wystawa. Uśmiech to podstawa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły