Omenaa Mensah gościem „Ciastka z bajką”

Spotkanie

„Ciastko z bajką” to impreza, która na stałe wpisała się w kalendarz imprez kulturalnych Piastowa. Gościem najbliższego „Ciastka” będzie Omenaa Mensah.

„Ciastko z bajką… od kuchni” to cykliczne spotkania dedykowane zarówno tym najmłodszym, jak i starszym. Zawsze na takie potkanie zapraszany jest znany gość. Tym razem będzie to Omenaa Mensah.

Większość z nas Omenę kojarzy z telewizji. Jednak dziennikarka i prezenterka jest również założycielem i prezesem fundacji Omenaa Foundation. Fundacja prowadzi wiele rozmaitych projektów. Jednym z nich jest budowa szkoły w Ghanie. Nic więc dziwnego, że i nadchodzące „Ciastko” ma na celu pomoc dzieciom. – Już teraz zapraszamy na kolejne „Ciastko z bajką… od kuchni”. Na razie zdradzimy tylko, że odwiedzi na Amma Omenaa Mensah. Będziemy zbierać fundusze, by pomóc dzieciom w Afryce razem z Omenaa Foundation – zachęcają organizatorzy ze Stowarzyszenia Możesz.

Spotkanie odbędzie się 15 grudnia o godz. 13.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Piastowie. Wstęp to jedyne 10 zł. Posiadacze Kary Dużej Rodziny kupują tylko jeden bilet dla wszystkich członków familii.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.