Oldtimer Warsaw Show – targi zabytkowych pojazdów

Nadarzyn

To już druga edycja targów motoryzacyjnych, podczas których zostaną zaprezentowane zabytkowe samochody i motocykle. Klasyki będą obecne 14 i 15 maja w Nadarzynie.

Takiego wydarzenia nie może przegapić żaden fan dawnej motoryzacji. Na targach pojawią się pojazdy z przełomu XIX i XX wieku. Również nie zabraknie motocykli i aut z lat 70-tych czy 80-tych. Lecz nie każdy pojazd ma wstęp do hali. Na Oldtimer Warsaw 2016 pojawią się specjalnie wyselekcjonowane legendy światowej motoryzacji, polskie oldtimery, amerykańskie krążowniki szos i zabytkowe jednoślady.

Aukcje zabytkowych aut to w Polsce wciąż nieodkryty ląd. Widzów z pewnością zaskoczy fakt, że taka forma zakupu pojazdów odbędzie się podczas tej imprezy. – Na Drugiej Edycji Targów OLDTIMER odbędzie się największa w Polsce aukcja pojazdów zabytkowych podczas której licytowane będą unikatowe modele klasyków. Z tej okazji zapraszamy wszystkich koneserów z Polski i zagranicy kochających oldtimery i lubiących emocje towarzyszące każdej licytacji – gwarantujemy, że nie zabraknie ich podczas naszych aukcji! – informują organizatorzy na oficjalnej stronie wydarzenia.

Jakie motoryzacyjne perełki pojawią się na miejscu? M.in. prototyp Syreny, Honker stworzony do obsługi wizyty papieskiej, Warszawa 223 w stanie fabrycznym, przedwojenne polskie Fiaty, Ford T – jako pierwsze auto na świecie weszło do produkcji masowej.

Ale nie tylko fanatycy motoryzacji zaproszeni są do udziału w imprezie. To także doskonała okazja aby spędzić ten czas wspólnie z rodziną. Organizatorzy zapewniają, że nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych. 

Poprzednią edycję targów odwiedziło niemal 150 tys. gości!

Bilety dostępne są tutaj

Start: 14-15 maja.
Miejsce: Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie, al. Katowicka 62.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.