OFFkutura, czyli ciężkie brzmienia w Brwinowie

Brwinów

Już w sobotę 6 sierpnia Brwinów opanuje punkrockowa muzyka. Wszystko za sprawą artystów, którzy pojawią się na koncercie OFFkultura.

Teren znajdujący się u zbiegu ulic Piłsudskiego i Przejazd to główne miejsce, w którym organizowane są liczne imprezy i wydarzenia kulturalne. Zimą gościło tu lodowisko, wiosną można było bawić się tu na strażackich piknikach. Latem odbywają się tu rozmaite koncerty. Kolejny już 6 sierpnia o godz. 18.30.

OFFkultura, bo o tym wydarzeniu mowa, to już trzeci koncert z tego cyklu. Tym razem w Brwinowie królować punk rock. Impreza rozpocznie się o godz. 18.30. Na scenie zespół VQRV, który zadebiutował dwa lata temu oraz reaktywowany pruszkowski Tynk.

Finałowy koncert zaplanowano na godz. 20.00. Na scenie wystąpi legenda muzyki punkrockowej – zespół Moskwa, który z 10-letnią przerwą i w zmienionym składzie koncertuje już od prawie 40 lat.

Fani mogą spodziewać się grania „bez żadnej ściemy” i powrotu do klimatów lat 80. pod hasłem „punk not dead”.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

jacuzzi ogrodowe