Obchody pierwszej rocznicy ataku Rosji na Ukrainę

Pruszków

24 lutego w Pruszkowie odbędą się obchody pierwszej rocznicy ataku Rosji na Ukrainę. Tego dnia Park Kościuszki będzie niebiesko-żółty.

24 lutego 2022 roku niewątpliwie będzie jednym z naszych przeżyć pokoleniowych. Tego dnia pokój na wschodzie Europy został zakłócony przez atak Rosji na Ukrainę.

Od tego wydarzenia mija rok. Wojna pochłonęła już setki tysięcy ludzkich istnień. Działania wojenne nie ustają. Tak jak wsparcie płynące z każdego zakątka świata, a zwłaszcza z Polski.

Aby upamiętnić pierwszą rocznicę ataku Rosji na Ukrainę, Prezydent Pruszkowa Paweł Makuch zaprasza na spotkanie. 24 lutego o godz. 18.00 okażmy solidarność Ukrainie!

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 6

6 odpowiedzi na “Obchody pierwszej rocznicy ataku Rosji na Ukrainę”

 1. Kkk pisze:

  Pomagajmy ale .. Wołyń 1943,, niech zawsze będzie w naszej pamięci bo historia lubi się powtarzać a ze wschodu daremno spodziewać się choćby przeprosin.

 2. paca pisze:

  Nie odzywajmy się do nikogo z sąsiadów bo z każdym mamy jakieś niedawne albo już wiekowe zatargi.
  Tym „pragmatykom” a raczej narodowym egoistom używając ich logiki powiem: lepiej dać Ukraińcom karabiny, wyrzutnie, czołgi i rakiety bo oni robią z tego bardzo dobry użytek po to żeby nasze polskie chłopaki nie musieli ich użyć. Ale żołnierzowi potrzebne też są chleb, woda i kiełbasa. I jeszcze świadomość że ich żony, siostry i dzieci mają jaki taki ale bezpieczny byt.

 3. Ignorante pisze:

  Tak, się zastanawiam czy tylko „Polski „rząd musi tak się kompromitować na cały świat?
  Czy inne państwa z równą pompą obchodzą ta wielką uroczystość?
  Polacy zadbajcie o własne interesy a nie wpieprzacie się wszędzie a później powtórka z historii i łkanie o pomoc od zachodu…. Wujek Joe pomoże hahah.
  Banda zaślepionych prostaków.

 4. Mychajło pisze:

  Ej, a tak serio. Kto zostawił światło w sraczu?

 5. Polak pisze:

  Proponuję zrobić też obchody rocznicy ludobójstwa na Wołyniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły