O Ignasiu, który nie lubił szkoły

Nadarzyn

Już w najbliższą sobotę, 17 lipca, o godzinie 12:00 na skwerze przy Placu Poniatowskiego w Nadarzynie odbędzie się spektakl lalkowy dla dzieci „O Ignasiu, który nie lubił szkoły”

Spektakl pt. „O Ignasiu, który nie lubił szkoły” to emocjonująca bajka o Wielkich Wagarach! Opowiada ona o zabawnych, a czasem także pełnych grozy, przygodach chłopca, który uciekł ze szkoły do świata własnej wyobraźni. Jego wędrówka okazała się jednak dobrą lekcją i zupełnie niespodziewanie zaprowadziła go do… szkolnej biblioteki! Opowieść aż skrzy się od żartobliwych morałów podawanych przez magicznego pomocnika – czerwonego skrzata Poprawki.

Wszyscy widzowie będą mogli odprężyć się na wygodnych poduchach w cieniu drzew i choć na moment przenieść się do pasjonującego świata lalek, do którego zaprasza nas Teatr Akademia Wyobraźni.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “O Ignasiu, który nie lubił szkoły”

  1. Grabarz pisze:

    Idealna propozycja dla Zeda i Brwinowianina. Panowie przypomną sobie swój stosunek do edukacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły

jacuzzi ogrodowe