Nowa Stacja zaprasza na Jarmark Produktów Ekologicznych

Jarmark

Od 26 do 28 września w Centrum Handlowo-Rozrywkowym Nowa Stacja królować będą produkty ekologiczne. Wszystko za sprawą Jarmarku Produktów Ekologicznych. Koniecznie musicie odwiedzić centrum w najbliższych dniach.

Zdrowe i świadome odżywianie się to jeden z zyskujących coraz większą popularność trendów. Ludzie coraz częściej poszukują produktów ekologicznych i takich wytworzonych naturalnymi metodami. Wędliny, kiełbasy, sery czy domowe ciasta czy przetwory zrobione zgodnie z przepisem dziadka czy babci to nie tylko powrót smaków z dzieciństwa. To jednocześnie jedzenie, które w swoim składzie ma naturalne składniki. Bez ulepszaczy i konserwantów.

Nowa Stacja organizując kolejny już Jarmark Produktów Ekologicznych chce ułatwić klientom dotarcie do tych wyjątkowych specjałów. Jakie stoiska będziecie mogli znaleźć od dziś do soboty w centrum? Oto lista najciekawszych:
Smak Tradycji – firma rodzinna z Białegostoku oferująca znakomite wędliny, wędzonki, pasztety i kwas chlebowy.
Certyfikowane Sery z Wójcizny – firma rodzinna z 400- letnią tradycją z Zakopanego sprzedająca oscypki, redykołki, bundz, domowe przetwory z żurawiny oraz… serki z grilla.
Mazurskie Ryby-Szymczak – firma rodzinna oferująca ryby słodkowodne i morskie prosto z wędzarni tradycyjnej w Gradach Węgorzewskich.
Ciacho – firma rodzinna z Nowych Załubic z asortymentem wyśmienitych domowych ciast.
Bezpośredni importerzy produktów z Azerbejdżanu i Turcji z bardzo bogatą ofertą chałwy, baklawy, ajwaru, oliwek i mnóstwa innych pysznych produktów.

Nie zabraknie również producentów pysznych pierogów, garmażerki domowej, kozich serów, pszczelarzy czy rękodzielników.

Jest również szansa na to by podobne jarmarki gościły w Nowej Stacji częściej. – Żywność ekologiczna, specjały z różnych stron świata i rękodzieło, to nasza kolejna propozycja dla klientów Nowej Stacji. Chcemy im przypomnieć smaki dzieciństwa i zabrać w kulinarną podróż pełną egzotycznych aromatów. Mamy nadzieję, że nasza inicjatywa spotka się z zainteresowaniem mieszkańców regionu i zachęci ich do odwiedzenia Nowej Stacji. Jeśli tak się stanie, będziemy z radością częściej organizować tego typu jarmarki – mówi Maciej Krzewiński COO i Członek Zarządu firmy ECC Real Estate, dewelopera Nowej Stacji.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.