Nowa Stacja zaprasza na Jarmark Produktów Ekologicznych

Wydarzenie

Jarmarki Produktów Ekologicznych zadebiutowały w centrum handlowo-rozrywkowym Nowa Stacja we wrześniu i od razu przypadły klientom do gustu. Dlatego jesienią i w okresie przedświątecznym zostaną zorganizowane kolejne edycje.

Produkty regionalne i ekologiczne stały się marką samą w sobie. W dobie dominacji żywności wysoko przetworzonej i masowej produkcji, są symbolem jakości, tradycji. Czyli tego, co najlepsze i wyjątkowe. Zachwycają smakiem i precyzją wykonania. Tego typu „perełki”, nie tylko kulinarne, będzie można znaleźć w Nowej Stacji w Pruszkowie.

W Jarmarkach w Nowej Stacji będą brali udział producenci i importerzy sprzedający m.in. doskonałe wędliny, sery, wyroby garmażeryjne, przetwory czy domowe ciasta. To w większości małe rodzinne firmy wytwarzające żywność ekologiczną na niewielką skalę, w oparciu o własne uprawy i hodowle. Korzystają z tradycyjnych metod i przepisów przekazywanych z pokolenia na pokolenie, a ich produkty mają niepowtarzalny, znakomity smak. Nie zabraknie też oryginalnych smakołyków pochodzących z innych krajów oraz stoisk z rękodziełem. Listy wystawców są tworzone na bieżąco, dlatego warto zaglądać do Nowej Stacji i sprawdzać aktualną ofertę jarmarkową.

Harmonogram tegorocznych Jarmarków przedstawia się następująco:
27 – 30.11.2019 (środa – sobota)
12 – 23. 12. 2019 – Jarmark Bożonarodzeniowy

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Nowa Stacja zaprasza na Jarmark Produktów Ekologicznych”

  1. Anonim pisze:

    O! To już nowa świecka tradycja. Bardzo dobrze, niektóre produkty wyglądają naprawdę ciekawie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły