Nowa Stacja zaprasza na Giełdę Winyli

Pruszków

Cyfrowe brzmienia są pozbawione charakteru. Prawdziwi melomani docenią analogowe brzmienia czarnych krążków. Już 14 czerwca giełda winyli w Pruszkowie.

Jakie brzmienia wprawiają Was w dobry nastrój? Solówki Jimmiego Hendrixa? Rockowe hymny Queen? Ponadczasowe piosenki Abby i Boney M? Każdy ma inny gust, ale wszystkie łączy jedno – miłość do analogowych brzmień. Już niebawem będziecie mogli uzupełnić swoją kolekcję płyt winylowych, CD i kaset magnetofonowych.

– Moda na winyle wciąż trwa. Wciąż nowe osoby dają się ponieść cudownej magii czarnej płyty i wszystkiego co z nią związane. Ale to coś więcej niż moda. Dla niektórych przeradza się w pasję, dla innych jest powrotem do przeszłości, dla kolejnych stylem życia i angażującym rytuałem, dla jeszcze innych wspaniałą kroniką najciekawszych czasów w muzyce – podkreślają organizatorzy.

Już w piątek 14 czerwca w godz. 10.00 – 21.00 w Nowej Stacji w Pruszkowie odbędzie się giełda płytowa. Co na niej znajdziecie? Setki, tysiące klasyków, w których będziecie mogli się (na nowo?) zakochać. Nie zabraknie również muzyki na innych „kultowych” nośnikach – płytach CD i kasetach.

Start: 14 czerwca, godz. 10.00 – 21.00
Miejsce: Nowa Stacja, Pruszków (korytarz przy Reserved)

 

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.