Noc pod znakiem gwiazd, czyli „Koncert do północy”

Pruszków

„Koncert do północy” na dobre wpisał się w kalendarz imprez plenerowych w Pruszkowie. Już niebawem kolejna edycja wydarzenia.

Impreza od lat cieszy się popularnością wśród mieszkańców Pruszkowa. A to wszystko za sprawą pięknej, parkowej scenerii i doskonałej muzyki. Tegoroczny „Koncert do północy” odbędzie się 23 lipca o godz. 19.30 na pl. Jana Pawła II w Pruszkowie. Kto wystąpi?

Wydarzenie rozpocznie się występem zespołu Face2Face Duo. Duet Paweł Janas (akordeon/melodyka) i Bartosz Kołsut (akordeon/bandoneon) zdobył ponad 60 nagród na polskich i zagranicznych festiwalach i konkursach. Grają muzykę, która zaciera granice między gatunkami i stylami. To tzw. muzyka crossoverowa. Co usłyszymy? Choćby utwory Ennio Morricone, AC/DC, czy Hansa Zimmera.

O 21.00 scenę rozjaśni gwiazda – Edyta Geppert – w towarzystwie zespołu Vasie. Tutaj usłyszymy znane przeboje „Nie żałuję”, „Jaka róża, taki cierń”, czy „”Och, życie, kocham cię nad życie” w nowych aranżacjach. Artystka wyśpiewa także wiele innych piosenek z własnego repertuaru.

Finałowy występ już od 22.30. Wówczas da się usłyszeć z głośników głos Kuby Badacha. To znany artysta występujący w zespołach Poluzjanci oraz The Globetrotters. Pruszkowska publiczność za jego sprawą przypomni sobie piosenki z repertuaru Andrzeja Zauchy.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.