„Nigdy w życiu” w Pruszkowskim Kinie Letnim

Kino

Jeśli nie zaplanowaliście wyjazdu na długi sierpniowy weekend to podsuwamy Wam propozycje na miłe spędzenie sobotniego wieczoru. Zapraszamy na seans „Pruszkowskiego Kina Letniego”.

Tym razem w Parku Kościuszki będziecie mogli obejrzeć film „Nigdy w życiu”. To historia Judyty – przykładnej żony i matki dorastającej córki. Poświęciła się rodzinie, prowadzi dom i wychowuje Tosię, coraz mocniej wkraczającą w okres młodzieńczego buntu. Nie pracuje zawodowo na pełnym etacie, ale związana jest z redakcją pewnego pisma dla kobiet, gdzie prowadzi dział kontaktów z czytelnikami, co polega na odpowiadaniu na listy dotykające najrozmaitszych spraw – od problemów z biurokracją po najbardziej intymne sprawy czytelniczek i czytelników. Pewnego dnia mąż informuje, że ma nową narzeczoną, która spodziewa się jego dziecka. Świat wywraca się do góry nogami, ale Judyta tak łatwo się nie poddaje. Co więcej na łamach pisma zaczyna korespondować z pewnym tajemniczym czytelnikiem…

Na ekranie zobaczymy takie gwiazdy jak Danuta Stenka, Artur Żmijewski, Joanna Brodzik czy Joanna Jabłczyńska. Jak przystało na cykl „Lato z polską komedią” i tu nie zabraknie wesołych dialogów i zabawnych powiedzonek. Zapraszamy na seans do Parku Kościuszki. Pokaz odbędzie się w sobotę 17 sierpnia o godzinie 20.30. Zabierzcie ze sobą znajomych i rodzinę, nie zapomnijcie o ciepłej bluzie i kocu i wpadajcie na seans!

Na filmowe wieczory w letniej atmosferze zapraszają Prezydent Pruszkowa Paweł Makuch oraz Wpr Media. Organizator i sponsor główny: Miasto Pruszków. Współorganizator: Wpr Media. Sponsor: Nowa Stacja. Partnerzy: Factory, Zapieksy Pruszkowskie, Galeria Style, MyPrincess.pl, Re Agency. Patroni medialni: WPR, WPR24.PL, Tel-Kab.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “„Nigdy w życiu” w Pruszkowskim Kinie Letnim”

  1. Vikia pisze:

    Huk przelatujacych nad glowami samolotow – gratis

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły