Niedzielny kiermasz świąteczny w Brwinowie

Brwinów

Już w najbliższą niedzielę, 18 grudnia, w Brwinowie odbędzie się Kiermasz Świąteczny. To dobra okazja, by nastroić się na święta.

Ostatni tydzień przed Świętami Bożego Narodzenia to dla niektórych gorączkowe bieganie po sklepach, dla innych czas bez znaczenia, a jeszcze dla innych – czas „doładowywania świątecznych baterii”. Gdzie? Na jarmarkach i kiermaszach. Najbliższy już w tę niedzielę, 18 grudnia na Targowisku Miejskim (ul. Armii Krajowej 14 w Brwinowie) od godz. 11.00.

Tego dnia Targowisko wyjątkowo będzie gościć kramy z rękodziełem, ozdobami świątecznymi i smakowitym jedzeniem. Stoiska w tym roku będą pod dachem, ale kolejne edycje, jeśli się odbędą, będą już bardziej dopracowane.

To pierwsza tego typu impreza w Brwinowie. Organizatorzy liczą na dobry odzew i mają nadzieję, że powstanie nowa coroczna tradycja Brwinowskiego Kiermaszu Świątecznego.

Wybierzecie się?

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Niedzielny kiermasz świąteczny w Brwinowie”

  1. parzniewianin pisze:

    Na tzw. kiermaszach zawsze jest drożej niż w sklepach lub na targu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły