Nie masz pomysłu na Sylwestra? A może wyjście do teatru?

Pruszków

Zabawa sylwestrowa coraz bliżej! Jeśli nie macie jeszcze pomysłu na ciekawe spędzenie sylwestrowego wieczoru to polecamy Wam… przedstawienie teatralne. Już 31 grudnia o godz. 17.30 lub o godz. 20.30 (planowane dwa przedstawienia) będziecie mogli wybrać się na spektakl „Wieczór Panieński Plus” do Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie.

Wieczór panieński zdarza się raz… na jakiś czas. Trzy przyjaciółki po przejściach z przytupem wkraczają na nowe drogi życia. Irena przyjmuje oświadczyny bogatego biznesmena, a choć daty ślubu jeszcze nie wyznaczono, trzeba wydarzenie uczcić. Jak? Oczywiście organizując wystrzałowy, szalony wieczór panieński. Pech w tym, że panienki nie są już panienkami, termin imprezy trudno wcisnąć w napięte grafiki pracujących uczestniczek, zamówione atrakcje jedna po drugiej biorą w łeb, a występ przystojnego striptizera, który miał stanowić gwóźdź wieczoru, okazuje się… gwoździem do trumny szampańskiej zabawy. Panieński wieczór zmienia się w wielką awanturę, która potęguje wezwany na pomoc były mąż przyszłej panny młodej.

Na scenie zobaczymy Katarzyna Skrzynecka, Monika Mazur/WiktoriaGasiewska, Anna Iberszer, Tomasz Bednarek, Marek Kaliszuk/ Stefano Tarrazzino/Paweł Góral

Dlaczego przedstawienie tego wieczoru wystawiane będzie dwa razy? Spektakl o godz. 17.30 pozwala na rozpoczęcie sylwestrowego wieczoru w komediowym wydaniu w teatrze z powitalną lampką szampana, a potem nie ogranicza Wam możliwości zmiany formy zabawy.

Natomiast wszyscy ci, którzy wybiorą się na przedstawienie o godz. 20.30 po spektaklu będą mogli wziąć udział w sylwestrowym bankiecie z poczęstunkiem

Wieczór Panieński Plus
Start: 31 grudnia
Miejsce: Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie
godz. 17:30 – spektakl z powitalną lampką szampana (bilety dostępne tutaj)
godz. 20:30 – spektakl z bankietem (bilety dostępne tutaj)

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.