Neo Nówka z jubileuszowym występem w Pruszkowie

Pruszków

Z wyjątkowym programem do Pruszkowa zawita Neo Nówka, jedna z najpopularniejszych grup kabaretowych. Występ będzie podsumowaniem 15-letniej działalności zabawnego trio.

Neo Nówkę tworzą Roman Żurek, Michał Gawliński i Radosław Bielecki, którzy przez lata działalności stworzyli wiele kultowych postaci i skeczów. Nie zabraknie ich także podczas pruszkowskiego koncertu. W programie zobaczymy największe hity kabaretu. Nie może obyć się bez „Nieba”, skeczu który został przez widzów wybrany skeczem 30-lecia, czy bezkompromisowej Pani Wandzi Nierusz z domu Zostaw, która potrafi wyjść obronną ręką z każdej niewygodnej sytuacji.

Neo-Nówka szykuje także kilka niespodzianek, które mają być dopełnieniem całości. O warstwę muzyczna zadba koncertujący od lat z kabaretem zespół Żarówki.

Niespodziankę dla naszych czytelników mamy także i my. Śledźcie portal wpr24.pl i szukajcie konkursów. Nagrodą w nich będą wejściówki na występ kabaretu.

Bilety w cenie 60-90 zł dostępne są już w serwisie: biletynakabarety.pl

Występ odbędzie się 4 grudnia o godz. 19.00 w pruszkowskiej Hali Znicz.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

jacuzzi ogrodowe