„Nasz nowy Dom” pomógł rodzinie z Siestrzeni

Ekipa programu „Nasz nowy Dom” z Katarzyną Dowbor na czele pomogła trójce rodzeństwa z Siestrzeni i odbudowała ich dom, który został zniszczony w pożarze.

„Nasz nowy Dom” to program emitowany przez telewizję Polsat. Jego celem jest niesienie pomocy i poprawa warunków mieszkalnych bohaterów. W ostatnim sezonie ekipa Katarzyny Dowbor pojawia się w Siestrzeni w gminie Żabia Wola. Pomogli tam trójce rodzeństwa.

Michał, Filip i Roksana to rodzeństwo, które za sobą ma ciężki okres w życiu. Dorastali w domu, gdzie doświadczali przemocy. Był też alkohol. Matka zginęła w wypadku samochodowych, później opuścił ich ojciec. Najstarszy z trójki Michał musiał szybko stać się głową rodziny. Dzięki temu, że był otrzymał zgodę na bycie opiekunem prawnym dwójki młodszego rodzeństwa. W domu zapanował spokój i gdy wszystko wskazywało na to, że rodzina wychodzi na prostą, znów zdarzyła się tragedia…

W domu rodzeństwa wybuchł pożar. Zniszczył kuchnię, łazienkę, całą instalację elektryczną. Rodzeństwo musiało zamieszkać osobno u rodziny lub przyjaciół. Wszyscy jednak marzyli o tym, by znów wspólnie zamieszkać we własnym domu. I tu pojawiła się Katarzyna Dowbor i ekipa programu „Nasz nowy Dom”. Zniszczony budynek przeszedł metamorfozę, a Michał, Filip i Roksana wrócili pod wspólny dach.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 6

6 odpowiedzi na “„Nasz nowy Dom” pomógł rodzinie z Siestrzeni”

 1. Anonim pisze:

  poco pisac biedak bedzie zawsze dostawal po kosciach

 2. Gość2 pisze:

  Program „Nasz nowy dom” robi dużo dobrego w naszym kraju , często pomaga ludziom doświadczonym przez los . Ale część osób pokazywana w programie sama sobie niszczy domy w których mieszkają , bo przecież wilgoć jest tworzona przez nich samych z powodu braku wentylacji . I jeśli komuś wyremontują taki zawilgocony dom . To jak użytkownicy nie nauczą się prawidłowo z niego korzystać to po 3 latach znów będzie ruina .

 3. kk pisze:

  Państwo prorodzinne pis……………..banda wyzyskiwaczy klamcow etc

 4. Jarosław pisze:

  Gdzie jest państwo, gdzie jest pis? Aaaa doją złodzieje po 50 tys. – bo im się należy jak szydło gadała

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły