Narodowe czytanie w Nadarzynie

Nadarzyn

W najbliższą sobotę w Nadarzynie odbędzie się Narodowe Czytanie 2020

5 września o godzinie 15.00 na Placu Poniatowskiego w Nadarzynie odbędzie się Narodowe Czytanie 2020 „Balladyna” z udziałem Edyty Jungowskiej.

Edyta Jungowska jest absolwentką PWST w Warszawie. Na swoim koncie ma takie nagrody jak: Nagroda im. Leona Schillera za rok 1996 oraz Nagroda Ewy Demarczyk i nagroda im. A. Waligórskiego w konkursie Aktorskiej Interpretacji Piosenki na XXI Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu w 2000 roku. Zadebiutowała w filmie „Ucieczka z miejsc ukochanych” w 1987 roku. Aktorka znana ostatnio szerokiej publiczności jako energiczna siostra Bożenka w serialu „Na dobre i na złe”. Jest związana na stałe z „Teatrem Studio”. Widzowie pamiętają ją dzięki roli prosiaczka w przedstawieniu „Kubuś P.”. Występuje w wielu sztukach, m.in. Teatru Telewizji.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.