Nakręceni na film – „Matki równoległe”

Pruszków

Jeśli nie macie pomysłu jak spędzić sobotni wieczór to mamy dla Was podpowiedź. Co powiecie na seans w kinie i to całkowicie za darmo?

Lubicie dobre kino? Jeśli tak to koniecznie wybierzcie się na pokaz w ramach cyklu „Nakręceni na film”. Tym razem na ekranie w Sali Audytoryjnej MOK (CKiS) zobaczymy film „Matki równoległe” w reżyserii Pedro Almodóvara.

Bohaterki filmu, Janis (Cruz) i Ana (Milena Smit), spotykają się na oddziale położniczym. Ta pierwsza jest dojrzałą kobietą, ta druga ledwie przestała być nastolatką. Obie są singielkami, obie czeka samodzielne macierzyństwo. Janis wie, że sobie poradzi, Ana jest pełna obaw. Wydaje się, że ich ścieżki ledwie się przetną, tymczasem więź, która je połączy, okaże się mocna jak pępowina.

Start: 24 września, godz. 18.00
Miejsce: Sali Audytoryjnej MOK (CKiS)
Wstęp wolny

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Nakręceni na film – „Matki równoległe””

  1. Kinomanka pisze:

    Niestety, jest to najgorszy film Almodovara. Opera mydlana w natarciu :))) A to, co w filmie wartościowe: tragiczne skutki hiszpańskiej wojny domowej, zostało przycięte do zaledwie kilkunastu scen. Nie myślcie, że w tym filmie odnajdziecie interesujące kino autora „Złego wychowania”… Za to telenowela brazylijska wylewa się z ekranu potokami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły