Najbliższa sobota w gminie Michałowice pod znakiem pikników

Michałowice

W najbliższą sobotę, 10 września, w gminie Michałowice odbędą się trzy imprezy plenerowe. Szykuje się moc atrakcji!

Pierwszy wystartuje Piknik Strażacki. Od godz. 13.00 na terenie Ochotniczej Straży Pożarnej w Nowej Wsi będzie można wziąć udział w zawodach sportowo-rekreacyjnych, czy kreatywnych warsztatach. Do tego dzieci będą mogły poszaleć na dmuchańcach, pomalować buźki i zapleść warkoczyki, a także pochrupać pyszny popcorn. Nie lada atrakcją będzie piana party (organizator zaleca zabranie ubrania na zmianę).
Gwoździem wieczoru będzie koncert zespołów Invox i Fireballs zaplanowany na godz. 19.00.

O godz. 16.00 w Oazie Spokoju i Orliku w Sokołowie przy ul. Wspólnoty Wiejskiej rozpocznie się Piknik pieczonego ziemniaka. W programie zaplanowano spektakl muzyczny „Ach, to boskie włoskie życie” w wykonaniu Łódzkiego Teatru Piosenki. Dla najmłodszych przewidziano zjeżdżalnię, plac zabaw i pyszną watę cukrową. Skoro motywem przewodnim imprezy jest pieczony ziemniak, nie zabraknie pysznego jedzenia: pieczonych ziemniaków z ogniska właśnie, grilla i food trucków.

Także o 16.00, na terenie boiska w Granicy, odbędzie się jubileuszowy mecz gminnego klubu piłki nożnej.

W którym wydarzeniu macie zamiar wziąć udział?

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.