Najbarwniejszy śmiech polskiego kabaretu już niebawem w Grodzisku

Grodzisk Maz.

Już 30 grudnia Sala Widowiskowa Centrum Kultury w Grodzisku Mazowieckim wypełni się serdecznym śmiechem – zarówno gwiazdy na scenie, jak i publiczności. Wystąpi Katarzyna Pakosińska w towarzystwie Grupy Mocarta.

Gwiazdy polskiego kabaretu wystąpią w programie „Katarzyna Pakosińska & Grupa Mocarta – Trzy Dekady Śmiechu”. Szykuje się solidna dawka humoru w przedostatni wieczór tego roku.

Będzie wiele pytań, a na niektóre z nich będą nawet odpowiedzi! Jak utrzymać szczęśliwy związek? Czy wielożeństwo byłoby w Polsce udaną inwestycją? Jakie są marzenia współczesnego mężczyzny?

Na te i inne pytania odpowie (albo i nie) Katarzyna Pakosińska. Do tego zdradzi prywatne tajemnice podczas (nie)poważnego spotkania. Będzie radośnie, śmiesznie, muzycznie. Gościem specjalnym przedsylwestrowego spektaklu będzie Grupa Mocarta.

Spotkanie pełne śmiechu odbędzie się 30 grudnia o godz. 20.30 w Sali Widowiskowej Grodziskiego Centrum Kultury. Bilety w cenie 100, 120 i 140 zł dostępne w kasach CK Grodzisk.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.