Nadarzyńskie dożynki z przebojami Joe Cockera

Nadarzyn

Joe Cocker był wspaniałym artystą i pozostawił wiele wyjątkowych utworów. Podczas gminnych dożynek w Nadarzynie, które odbędą się 3 września największe przeboje piosenkarza zaprezentuje Jacek Kawalec.

Charakterystyczna chrypka była znakiem rozpoznawczym Joe Cockera. Brytyjski piosenkarz koncertował po całym świecie, siedmiokrotnie odwiedził Polskę. W 1983 roku zdobył Grammy za piosenkę „Up where we belong”. Za zasługi dla muzyki otrzymał Order Imperium Brytyjskiego. Do największych przebojów Cokera, który zmarł trzy lata temu należą m.in. „Tonight”, „Summer in the city”, „You are so beautiful”, „Unchain my heart” czy „You can leave your hat on”.

Nadarzyńskie dożynki, które odbędą się 3 września będą wyjątkowe dla miłośników muzyki Joe Cockera. O 20.30 zaplanowano widowisko „Niezapomniany Joe Cocker”, podczas którego Jacek Kawalec zaśpiewa utwory brytyjskiego artysty. Koncert będzie zarazem… podróżą przez życie i twórczość Joe Cockera. Widowisko zostanie wzbogacone prezentacjami i fragmentami wywiadów z artystą.

A co jeszcze czeka mieszkańców gminy Nadarzyn w najbliższą niedzielę? Dożynki rozpoczną się o 15.00 mszą św. polową. Następnie zaplanowano pokaz karate w wykonaniu zawodników Mazowieckiego Klubu Karate Kyokushin. Przy okazji dożynek nie może zabraknąć rozstrzygnięcia konkursu na najpiękniejszy wieniec. Na scenie muzyka (Nok Pęd Band i Trio Woźniak/Wachowiak/Kinaszewska) oraz tańce (Woda na Młyn). O 18.45 swoje możliwości zaprezentuje Orkiestra OSP Nadarzyn.

Dożynki staną się również znakomitą okazją do  pomocy tym, którzy walczą o życie i zdrowie. Na stadionie GOS będzie prowadzona rejestracja potencjalnych dawców szpiku i komórek macierzystych. Zaplanowano również m.in. szkolenie z pierwszej pomocy, prezentację sprzętu strażackiego i pokaz tenisa stołowego.

O 21.50 niebo nad Nadarzynem rozświetli pokaz sztucznych ogni, który zakończy obchody dożynek.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

jacuzzi ogrodowe