Na święto miasta Kwiatkowski i Piasek!

Grodzisk Maz.

2 września (sobota) Grodzisk Mazowiecki będzie obchodził swoje święto. Specjalnie z tej okazji zaplanowano koncerty – Dawida Kwiatkowskiego i Andrzeja Piasecznego.

Ale na mieszkańców Grodziska czekają nie tylko doznania muzyczne. Święto miasta zostanie zorganizowane na terenie Parku Skarbków i tam o godz. 12.00 rozpoczną się gry, zabawy i animacje dla dzieci oraz narodowe czytanie „Wesela” wraz z biblioteką publiczną. O godz. 14.30 Teatr Kultureska przygotował specjalny program dla dzieci „Bajeczna Fiesta”. 

Natomiast koncerty rozpoczną się o 16.00, wówczas na scenie pojawi się orkiestra Gedeon Richter. Będzie można potańczyć! 

Choć pewne jest, że wszyscy będą oczekiwać na gwiazdę wieczoru. A tym razem nie będzie tylko jedna gwiazda, a dwie! O 18.00 dla publiczności zaśpiewa Dawid Kwiatkowski. Jego piosenki w popularnym serwisie internetowym YouTube osiągają milionowe wyświetlenia. To niezaprzeczalnie jeden największych idoli nastolatek. 

Na koniec dnia mieszkańcy usłyszą Andrzeja Piasecznego! Artysta funkcjonuje na polskiej scenie muzycznej od 25 lat i przez ten czas nagrał 10 albumów studyjnych, które w większości zdobyły status platynowej bądź podwójnie platynowej płyty. Piasek otrzymał też ogromną liczbę nagród. A jego utwory codziennie można usłyszeć w praktycznie każdej rozgłośni radiowej. Dla mieszkańców Grodziska zaśpiewa o godz. 20.00.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.