Muzycznie i nie tylko

Region

W regionie nie brakuje ciekawych wydarzeń kulturalnych. Przed nami kolejne koncerty, ale i miłośnicy kina znajdą coś dla siebie.

GRODZISK MAZOWIECKI

„Wieniawski i nie tylko”
W grodziskim Parku Skarbków odbędzie się kolejny już koncert w ramach cyklu „Klasyka w Parku”. Tym razem przed publicznością wystąpią: Patrycja Szymańska (skrzypce) oraz Julia Laskowska (fortepian). W parku rozbrzmiewać będą głównie utwory Wieniawskiego.
Start: 17 lipca, godz. 16.00
Miejsce: Park Skarbków

Targ Staroci
Robiłeś porządki na strychu lub w garażu i znalazłeś wiele staroci? A może szukasz unikalnych, starych mebli lub przedmiotów z historią? Jeśli tak, to koniecznie wybierz się na grodziski Targ Staroci. Przyjdź i kup, sprzedaj lub zamień.
Start: 17 lipca, godz. 7.00
Miejsce: Targowisko Miejskie

MILANÓWEK
 
Na kinomanów czeka nie lada gratka. W Milanówku w sobotni wieczór będzie można wybrać się na letni seans pod chmurką. Tym razem w ramach Kina na leżaku wyświetlony zostanie film „Mr. Nobody” z Jaredem Leto. Stuosiemnastoletni Nemo Nobody to ostatni śmiertelny człowiek na Ziemi. Na łożu śmierci bohater rozważa, jak mogło potoczyć się jego życie. 
Start: 16 lipca, godz. 21.00
Miejsce: Basen Miejski

NADARZYN

zaPARKuj w Młochowie
Przed nami kolejny koncert w plenerze. Tym razem przy Pałacu w Młochowie będzie można przenieść się w „Świat Tanga”. W programie koncertu znalazły się utwory: Villolda, Rodriguezza, Piazzolli, Gardela, Petersburskiego, Warsa, które wykona zespół Sentido del Tango.
Start: 16 lipca, godz. 16.00
Miejsce: Park w Młochowie

PODKOWA LEŚNA

Sonaty Beethovena
W ramach cyklu „Projekt: Kino Muzyka” zaprezentowana zostanie twórczość Ludwika van Beethovena. Publiczność będzie mogła wysłuchać i obejrzeć dwie sonaty oraz koncert autorstwa wielkiego kompozytora. 
Start: 15 lipca, godz. 19.00
Miejsce: Centrum Kultury i Inicjatyw Obywatelskich

PIASTÓW

Letnie prezentacje
W każdą letnią niedzielę w parku przy piastowskim urzędzie miejskim będą odbywać się koncerty pod chmurką. Przed publicznością może zaprezentować się każdy. Nieważne na czym grasz i jaki utwór wybierzesz – chętni mogą zgłaszać się pod nr. 530 527 398.
Start: 17 lipca, godz. 16.00
Miejsce: Park Jerzego i Bogny Sokorskich

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.