Muniek z przyjaciółmi wpadnie do Pruszkowa

Pruszków

Już 23 kwietnia w sali widowiskowej Centrum Kultury i Sportu o godz. 19.00 wybrzmi głos Muńka Staszczyka, przy akompaniamencie gitary akustycznej Cezariusza Kosmana i Janka Pęczaka.

Muniek i Przyjaciele to projekt, który z chwilowej odskoczni stał się materiałem na kolejną płytę. Muzycy wyruszyli w trasę po mniejszych, kameralnych salach w ramach odpoczynku od wielkich i głośnych rockowych koncertów. Płyta live to album, który jest dokumentacja ponad 60 koncertów zagranych w całej Polsce – w małych klubach, ale też teatrach, Stadionie Narodowym i krajowych letnich festiwalach.

Na koncercie będzie można usłyszeć znane przeboje zespołu T. Love, jak np. „Chłopaki nie płaczą”, „Warszawa”, czy „Wychowanie”. Poza tym Muniek Staszczyk zaprezentuje piosenki nagrane solo, także z płyty „Syn miasta”.

Samej sylwetki muzyka raczej nie trzeba przedstawiać. Częstochowianin, po ukończeniu IV Liceum Ogólnokształcącego (które zresztą jest tematem jednej z piosenek T. Love), rozpoczął studia na Wydziale Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. W 1982 roku wraz z Januszem Knorowskim, Dariuszem Zającem i Jackiem Wudeckim założył zespół T. Love. Grali nieprzerwanie do 2017 roku, kiedy to zespół zawiesił działalność. W 2019 roku Muniek wydał solowy album „Syn miasta” z piosenką „Pola”.

Bilety w cenie 110-140 zł do nabycia tutaj.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 5

5 odpowiedzi na “Muniek z przyjaciółmi wpadnie do Pruszkowa”

 1. pola pisze:

  Bardziej wyliniałych sepleniątek nie było???

 2. Radek pisze:

  Super! Muniek to klasa nawet bez T.Love !

 3. lola pisze:

  A skończył chociaż te studia???

 4. zbytnik pisze:

  Jak będzie wpadał to z niekulawą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły