Multimedialny Park Fontann w nowej odsłonie

Region

Multimedialny Park Fontann zaprasza na „Podróże z dźwiękiem” - poezja i wypoczynek na łonie natury w sercu Warszawy.

Pokazy fontann w roku 2020 stoją pod znakiem zapytania i aktualnie nie wiadomo kiedy wystartują ponownie. Nie oznacza to jednak, że na warszawskich fontannach nic się nie dzieje. Wręcz przeciwnie.

Pusta fontanna główna, zajmująca powierzchnię 2 200 m2 została wzbogacona o instalację artystyczną przygotowaną przez Marka Sułka, wybitnego artystę plastyka tworzącego w Warszawie. Na wystawę na terenie Multimedialnego Parku Fontann składa się mnóstwo kolorowych rybek, które unoszą się w powietrzu nad niecką fontann i łagodnie falują na wietrze.

Instalacji towarzyszyć będzie poezja oraz odgłosy przyrody z różnych zakątków świata. Przeniesiemy się nad polskie morze, odległy ocean oraz w rejon mazurskich jezior czy szumiących rzek.

Usłyszymy też wiersze największych polskich literatów, m.in. Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej, Marii Konopnickiej, Wisławy Szymborskiej czy Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, a wszystkie nawiązywać będą do żywiołu wody.

 

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “Multimedialny Park Fontann w nowej odsłonie”

  1. xxx pisze:

    W dobie kryzysu zawsze znajdą się pieniądze na takie zabawy a ci 'Samorządowcy metropolii warszawskiej co zaapelowali do premiera o realne wsparcie finansowe’ dali by sobie na wstrzymanie i nie wnerwiali ludzi.

  2. puść ten komentarz pisze:

    napiszcie, że jest koniec 500+

  3. Bobek pisze:

    Kanalizację robić a nie park fontann! Byle deszczyk i ulice pływajo!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły