„Mr. Gaga” w Pruszkowskim Klubie Filmowym

Pruszków

Szukasz pomysłu na sobotni wieczór? Ciekawą propozycję prezentuje Pruszkowski Klub Filmowy, który przeniesie nas w świat tańca. Wszystko za sprawą filmu biograficznego „Mr. Gaga” przedstawiającego historię izraelskiego choreografa Ohada Naharina. Początek o 18.00.

„Mr. Gaga” nie jest zwykłą biografią prezentującą dana postać. To film, który oprócz sylwetki Ohada Naharina wybitnego choreografa i wieloletniego szefa najsłynniejszego zespołu tańca współczesnego z Izraela – Batsheva Dance Company, pozwala zrozumieć widzowi pasję. 

Reżyser Tomer Heymann przez osiem lat towarzyszył artyście. Wszystko po to, by jak najlepiej przekazać widzowi informacje o jego życiu, rodzinie i pasji. Pasji, która zajęła pierwsze miejsce i w tyle pozostawiła pozostałe aspekty życia Naharina. Reżyser nie ocenia tu wyborów artysty, zostawia tu wolną rękę widzowi. Film ukazuje wirtuoza ruchu, który zachęca tancerzy wyrażania swoich emocji właśnie poprzez ruch, poprzez opracowany przez siebie język ruchu – Gaga. 

Heymann uchwycił w filmie nie tylko życie prywatne i próby zespołu. Ten obraz ma również przesłanie ukazujące taniec jako sztukę, doskonałą w każdym swoim detalu. Zachwycony tym będzie każdy, nawet jeśli nie zna się na tańcu.

Film „Mr. Gaga” będzie można zobaczyć już 8 kwietnia ramach Pruszkowskiego Klubu Filmowego. Seans rozpocznie się o godzinie 18.00. 

Start: 8 kwietnia (sobota), godz. 18.00
Miejsce: MOK „Kamyk”, Miry Zimińskiej-Sygietyńskiej 5

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

jacuzzi ogrodowe